Eduard

Bránický

Věnuji se tvorbě individuálních jídelníčků na míru
a tréninku ve fitness.

 

O MNĚ

Jmenuji se Eduard Bránický, pocházím z Loun a mým zaměřením je zdravý životní styl. Konkrétně výživa a fitness. Jak to celé začalo?

Již od 6 let se věnuji fotbalu, tudíž mám ke sportu velice blízko. Přes různá poznávání a hledání se, každý to zná, jsem se dostal ke cvičení v posilovně. To mě chytlo na tolik, že jsem si řekl, že pokud ještě rok u cvičení vydržím, stanu se trenérem. Rok se s rokem sešel a já stále cvičil, rozhodl jsem se přihlásit do fitness akademie. Bohužel, přišla první vlna pandemie a všechny školy se uzavřely. Chvíli jsem přemýšlel co dál, dlouho netrvalo a dal jsem se na studium výživy.

Přihlásil jsem se na půlroční kurz pana Jelínka (kurzy ATAC) Poradce pro výživu a suplementaci. Jednalo se o půlroční denní online samostudium, každý den od pondělí do pátku jsem chodil domů z práce, studoval, psal testy a vytvářel jídelníčky pro různé modelové situace. Byly dny, kdy jsem toho všeho měl nad hlavu, ale nikdy jsem nezapomněl, proč to dělám a čím se chci stát. Pokračoval jsem, ať se dělo, co se dělo. Zpětně musím uznat, že celoplošný lockdown mi dost pomohl v koncentraci. V průběhu tohoto jsem si přidal ještě kurz Vše o hubnutí, od stejného pana lektora, takže dvojitá nálož, „naštěstí“ trval jen měsíc. Oba jsem úspěšně ukončil.

Školy se opět otevřely a já se rozhodl dodělat si trenérský kurz. Konkrétně (na doporučení) ve fitness akademii Ronnie.cz, úspěšně jsem jej dokončil a stal se ze mě certifikovaný trenér.

Během všech těchto studií jsem si začal uvědomovat, že to, jak jím a cvičím, spouští v mém těle ohromné množství reakcí (fyzikálních, mentálních, duchovních), že nezáleží, jak bohatí a slavní jsme, bez pevného zdraví nejsme nic. Tělo je stroj a vrátí nám přesně to, co do něj vložíme – buď to dobré nebo to zlé. A že způsob, jakým se chováme k vlastnímu tělu, rozhoduje o tom, jak se bude vyvíjet náš život. Ke svému zdraví a kondici se můžeme postavit dvěma způsoby, buď se budeme vnímat negativně a budeme své tělo nesnášet nebo se vydáme na novou cestu, život nás začne uspokojovat a usmíříme se i se svou minulostí.

Z toho všeho jsem se pak začal řídit jedním slovem – JEDNODUCHOST. Věřím, že ta bude vyzařovat i z mé práce, protože nejlepší způsob, jak být fit a cítit se skvěle, je ten nejjednodušší. A tuto myšlenku budu šířit i dále!

PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU NOVINEK

Sleduj FACEBOOK a INSTAGRAM © Všechna práva vyhrazena