Jídelníček na míru
 • Hned na úvod bych rád zmínil, že se nejedná o žádné drastické diety (v případě redukce hmotnosti) nebo jiné pochybné způsoby (ne)stravování. Každý jídelníček je originál. Je zpracován tak, aby maximálně odpovídal potřebám jedince, nejde jej paušalizovat a převádět na jiné osoby – v tu chvíli nebude správně plnit svou funkci.

JAK TO FUNGUJE?

Po objednání jedné z variant preferuji individuální konzultaci, a to osobně nebo online. Pobavíme se o současném životním stylu, stravování, pohybové aktivitě a nastavíme si cíl, ke kterému Tě nasměruji. Samozřejmě také nesmí chybět ta správná motivace!

Jídelníčky jsou sestaveny tak, aby způsob stravování byl dlouhodobě udržitelný i po dosažení cíle.

V případě nezájmu o vstupní konzultaci, akceptuji toto rozhodnutí, jídelníček bude sestaven dle vyplněného objednávkového formuláře – všechny důležité informace jsou součástí jídelníčku.

Jednoduchost

 • Běžně dostupné suroviny
 • Možnost volby (vyberu si prostě to, na co mám chuť – min. 10 variant ke každému chodu)
 • Rychlá příprava (pokud si zrovna nechceme hrát na MasterChefa, dají se všechna jídla na daný den připravit do hodinky)
 • Minimum vážení (to však může být zezačátku, před osvojením si nějakého odhadu, třeba)
 • Jasný cíl / REDUKCE HMOTNOSTI / NABÍRÁNÍ SVALŮ / UDRŽENÍ HMOTNOSTI

SESTAVENÍ JÍDELNÍČKU

1. FORMULÁŘ

Vyplnění a odeslání on-line formuláře. Všechny požadované informace jsou důležité pro správné sestavení individuálního výživového plánu. Prosím o pečlivost při vyplňování, snažte se poskytnout co možná nejvíce informací. Čím více informací, tím přesněji dokážu jídelníček sestavit.

2. KONZULTACE

Informace z formuláře mi poskytnou základní představu o Vás, o Vašem dosavadním stravovacím režimu a o směru, jakým se bude ten nový ubírat. Osobně dále preferuji on-line nebo osobní pohovor, během kterého si řekneme, co je dobře/špatně v dosavadním způsobu stravování a pobavíme se o detailech nového způsobu stravování (počet porcí, konkrétní cíl, motivace…). Tento krok je možné, v případě nezájmu, přeskočit.

3. PŘEDÁNÍ

Zpracování a předání jídelníčku. Odeslání do tří pracovních dní od pohovoru. Jídelníček je zasílán v elektronické podobě, není-li dohodnuto jinak.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Jak probíhá spolupráce v budoucnu?

Odevzdáním jídelníčku samozřejmě spolupráce nekončí. V případě dotazů jsem Vám plně k dispozici, nezáleží na formě jídelníčku – jednorázový jídelníček/výživové poradenství po dobu 2 měsíců. Kontakt je k dispozici na stejnojmenné záložce, na dotazy se snažím reagovat obratem.

Co je v ceně jídelníčku?
 • Vstupní informace pro sestavení jídelníčku – vypočtené hodnoty příjmu, množství makroživin…
 • Příručka – jak s jídelníčkem pracovat
 • Minimálně 10 variant jídel ke každému chodu (v základním provedení 5 chodů denně) – většinu surovin je možné nahradit jinou alternativou, záleží na Vašich preferencích a fantazii
 • Tabulka pro zaznamenávání a vyhodnocování pokroku
 • Maximální on-line podpora z mé strany
Jaký je jídelníček?
 • Racionální výživový plán sestavený co nejpřesněji na míru klientovi.
 • V základu vysokosacharidový (ne low carb, keto…) s pěti chody denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře), s dostatkem makro- (bílkoviny, sacharidy, tuky) i mikroživin (vitamíny, minerály a stopové prvky).
 • Alternativním směrům stravování jsem otevřený (nízkosacharidový, vegetariánský, veganský…), jen je třeba počítat s tím, že jídelníček nebude tak pestrý a jeho sestavení se může výrazně prodloužit.

PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU NOVINEK

Sleduj FACEBOOK a INSTAGRAM © Všechna práva vyhrazena