Dámy a pánové, po návratu z dovolené jsem se rozhodl napsat krátký článek o tom, co je vlastně vždycky trendy v období dovolených, a to, jak jsem se na dovolené stravoval, a jak bychom se na dovolených stravovat měli.

Hned na úvod říkám, že odjakživa to mám nastavené tak, že po dobu celé dovolené si dovolím vše, na co mám jen chuť. Snídaně, večeře formou bufetu, obědy à la carte, kdo by si to nenechal líbit, že? Samozřejmě všechno se to na mně podepsalo, jídlo plus – břišáky mínus!

 

Kdy?Váha (kg)Podkožní tuk (%)
Před dovolenou88,415,8
Po dovolené9418,1

Není to úplně věc, kterou bych se rád chlubil, ale zas na druhou stranu, proč vám neukázat, že na tom si dopřát není vlastně nic špatného. Je pravdou, že v polovině druhého týdne už mi lezlo jídlo i ušima a vyhlížel jsem to zprofanované pondělí (no a už je tu)! Posledních pár dní už jsem se necítil úplně tak fresh, jak jsem byl zvyklý, ale zvládl jsem to! Ještě aby ne po tříměsíčním programu DO PLAVEK, kde jsem se stravoval tak, že by se z toho mohla některým zamotat hlava.

Závěrem toho všeho ale vlastně je, že jsem uspokojil své chuťové buňky, věřme tomu, že alespoň do Vánoc a nyní se opět pustíme do práce! Do konce léta dostat se opět pod hranici 90 kg, tentokrát to zkusíme se třemi jídly za den.

Užijte si prázdniny a zbytečně se netrapte maličkostmi!

V případě zájmu o spolupráci budu rád, pokud se mi ozvete. Kontakty naleznete zde!