Dámy a pánové, milí fitnesáčci a fitnesačky, každý týden se tu s vámi dělím o nějaké své postřehy, sdílím s vámi rady a doporučení, jak a co dělat. I přes to, že všechno z toho, co se vám snažím předat, je založeno na nějaké vlastní zkušenosti, si někteří z vás mohou říkat, že co já bych měl ze své pozice někomu co radit? A to je v pořádku! Tenhle blog bude zase trochu osobnější, ale i tak doufám, že vás bude bavit!

Vraťme se na začátek roku, kdy jsem začínal s pravidelností těchto příspěvků. V úplně prvním článku, který si můžete přečíst zde, jsem psal o svých předsevzetích, jak půjdu všem příkladem, co se týká zdravého životního stylu, jak budu motivovat lidi směrem ke zdravému životnímu stylu, ale také k následování svých snů a cílů. BTW. víte, jaký je rozdíl mezi snem a cílem? Sen máte v hlavě, když si ho napíšete na papír, přidáte k němu datum, je to cíl. Každopádně abych já sám mohl někoho motivovat k nějaké změně, musím se i já sám změnit. Jak mám motivovat někoho k tomu, aby vystoupil ze své komfortní zóny a začal dělat to, co ho naplňuje, čeho se bojí, když sám sedím v zaměstnání, které mě nenaplňuje?

Hned v lednu jsem se tak rozhodl dát v práci výpověď a nyní je přede mnou poslední pracovní týden! Dva měsíce utekly jako voda a já se blížím období, kdy opustím své jistoty. Říkejme tomu “jistoty”, i když co je dneska jisté?

V první chvíli se mi strašně ulevilo, ale čím více se blížil konec, tím větší pochybnosti jsem začínal mít. Zvládnu to vůbec? Co když to nevyjde? Bla, bla, bla.

Neříkal jsem si to jen já, najednou to slyšíte ze všech stran. Neblbni, je ti 28, měl bys myslet na jiné věci, je normální chodit do práce, musíš pracovat!

Dámy a pánové, je normální dělat něco, co vás nenaplňuje a přicházet tak denně o 8-10 hodin svého času? Čím jsem starší, tím víc si vážím každé své jedné minuty a litoval bych toho, kdybych to alespoň to nezkusil!

Každý jeden z mých klientů má ten svůj příběh a každý mě inspiruje něčím jiným! Cítím, že je třeba vám to z mé strany plně oplatit, inspirovat vás a pomoci vám dostat se tam, kam chcete, nejen ve smyslu redukce či nabírání svalů!

Každopádně těm, kteří ve mě věří, moc děkuji! V hlavě nosím spoustu projektů a novinek, na které se můžete těšit, programem DO PLAVEK počínaje! Více o programu zde.

Pro navázání spolupráce mě neváhejte kontaktovat zde.

Nenechte si utéct žádné novinky přihlášením odběru na stránce níže!