Dámy a pánové, milí (budoucí) fitnesáčci a fitnesačky, dnes se s vámi podělím o veškeré informace potřebné k tomu, abyste mohli zvážit svou účast v programu DO PLAVEK. V první řadě bych rád zmínil, že se jedná o něco, co zde ještě nebylo a je to směr, kterým se bude má činnost v budoucnu ubírat.

Ve veškerých materiálech spojených s touto aktivitou uvádím, že se jedná o transformační program. To je sice pravda, ale v první řadě se však nejedná o transformaci fyzické schránky jedince, ale o transformaci myšlení. Samozřejmě si na začátku stanovíme cíle, kterými budou redukce hmotnosti, nabírání svalů či vytvarování postavy, ty budeme průběžně sledovat a vyhodnocovat. Hlavním cílem je ale najít si tu svou cestu k zdravému životnímu stylu, pohybu, disciplíně, naučit se mít sám sebe rád a cítit se skvěle ve vlastním těle! Dále zjistit, co nám dělá dobře a v neposlední řadě si uvědomit, že tělo a zdraví máme pouze a jen jedno a je třeba o něj pečovat.

Program DO PLAVEK je intenzivní sportovní program, je vytvořen formou takovou, aby bavil a nejednalo se pouze o stereotypní navštěvování posilovny. Náročnost je přizpůsobena jedinci, takže je jedno, zda jste začátečník a nikdy jste necvičili nebo jste profík, který pravidelně posilovnu navštěvuje, ale také chce něco změnit. V obou případech budou chvíle, kdy si sáhnete na své pomyslné dno, a chvíle, kdy se na to celé budete chtít vykašlat. Pokud vydržíte, čeká Vás léto, jaké jste ještě nezažili! Plné endorfinů a plážových radovánek!

Pojďme se podívat, co vše je tedy součástí programu DO PLAVEK!

  1. Vstupní konzultace – alfa/omega celého programu. Zde si povíme něco o sobě, jaké máme jeden od druhého očekávání a nastavíme si reálné cíle.
  2. Vstupní vážení a měření – je třeba získat startovní hodnoty, podle kterých budeme postupně zjišťovat, jak se nám daří cíle naplňovat. Není nad to mít celou cestu podloženou i čísly. Každých 14 dní pak probíhá kontrolní měření, vážení, vyhodnocení výsledků a případná reakce na aktuální situaci.
  3. Jídelníček na míru a výživové poradenství – na základě zjištěných údajů vám vytvořím jídelníček na míru. Výživové poradenství po celou dobu programu je samozřejmostí.
  4. Asistovaný nákup – jídelníček už máte k dispozici, ale jaké potraviny jsou ty správné? Provedu vás také cestou od vytvoření si nákupního seznamu až po samotný nákup, kde si přímo na místě ukážeme, jaké potraviny vybírat, jak lze ušetřit atd. atd.
  5. 3 měsíční členství ve fitness – neomezená možnost vstupu do fitness Elephant po celou dobu programu. Tzn. fitness můžete navštěvovat i mimo domluvené lekce.
  6. 36 vedených lekcí ve fitness – 3 individuální tréninky týdně ve fitness Elephant. Po celou dobu tréninku jsem s vámi, jedna tréninková jednotka zabere 60-75 min.
  7. 3 lekce jógy – každý měsíc 1 lekce jógy pro zpestření, protažení a uvolnění se. Se skvělou místní jogínkou Terkou.
  8. 3 lekce kickboxu – každý měsíc 1 lekce kickboxu, kde zas na druhou stranu ze sebe dostanete všechno to, co vás celý měsíc nedělalo šťastnými.
  9. 3 kruhové tréninky – každý měsíc 1 kruhový trénink s ostatními členy programu, kde se budete vzájemně motivovat k lepším výkonům.

S ostatními členy programu budete v kontaktu díky komunikačním aplikacím, kde můžete sdílet své pocity, postřehy, nápady i recepty.

Z bodů výše je jasné, že program je velice intenzivní, proto bude otevřen pouze pro 5 z vás.

Teď to, co zajímá všechny z vás!

Základní cena kurzu je 16.900 Kč.

Zvýhodněná cena pak při přihlášení v týdnu od:

 7. března –  15.900 Kč (5.300 Kč / měsíc)

14. března – 16.400 Kč (5.467 Kč / měsíc)

21. března – 16.900 Kč (5.633 Kč / měsíc)

Uhradit lze celou částku najednou nebo po částech dle domluvy.

V případě zájmu, ať už jste či nejste 100% rozhodnutí, mě neváhejte kontaktovat. Kontakt naleznete zde.

Nenechte si utéct žádné novinky přihlášením odběru na stránce níže!