Dámy a pánové, milí fitnesáčci a fitnesačky, dnešní článek je vzhledem k mé aktuální časové vytíženosti (možná špatnému time managementu 🙂 ) velice krátký a stručný. Každopádně je mou povinností se s Vámi každý týden podělit o nějakou svou myšlenku, proto ani dnes nevynechám a bez jakékoli omáčky Vám tady naservíruji tip, díky kterému budete lepší než všichni ostatní, zajímá Vás to? Pojďme na to!

Co je tedy tím zázrakem, díky kterému budete lepší* než Váš kamarád/ka, ne/přítel, všichni ostatní? Moje odpověď na tuto otázku zní: Nevím.

Ano! Nevím, co Vás udělá lepším v porovnáním s Vaším vzorem, kamarádem, ostatními. Nevím, kde na jaké úrovni v čem se zrovna nacházíte vy a na jaké on. Vím jen to, že jediný, s kým byste se měli porovnávat, jste vy sami. Vy včera, vy před týdnem, vy před rokem. Stanovte si priority a veškeré aktivity vykonávejte tak, jak jen nejlépe dokážete. Dělejte vše na 100%, soustřeďte se na sebe a neohlížejte se, co dělá tenhle a co dělá tamten. To vás brzdí! A přesně tihle lidé okolo vás, díky vašemu ohlížení, získávají před vámi náskok a dostávají se dříve než vy tam, kam chtějí. Většinu nebo dokonce i veškerou svou pozornost a energii věnujete lidem okolo sebe, nedivte se proto, že nedosahujete výsledků dříve (někdy i vůbec).

Porovnávat se můžete jen a pouze se sebou. Jste lepší, než jste byli včera? Udělali jste opravdu maximum pro to, abyste byli dál než včera? Sám jsem dlouho maximum nedělal, protože mě zajímalo, co dělají ostatní. Viděl jsem jen výsledky, neviděl jsem příběhy. Každý má ten svůj. Člověk je tvor závistivý a nepřející, samozřejmě i já jsem ostatním záviděl, taky kvůli tomu, jsem nikdy nedosáhl pořádných výsledků.

To je ale minulost. Nasadil jsem klapky a 100% se soustředím jen na sebe. Např. vím, že existuje spousta lepších (ale i horších) výživových poradců a fitness trenérů než jsem já, ano přiznávám. Zároveň také vím, že to dělám nejlépe, jak jen to umím a s čistým svědomím tak nabízím nejlepší možné služby.

Co vy? Posouváte se každým dnem dopředu nebo vás zajímá, jak se daří ostatním?

Pro navázání spolupráce mě informujte zde.

Nenechte si utéct žádné novinky přihlášením odběru na stránce níže!

*Pod “lepší” si můžete představit více zredukovaných kilogramů, větší svaly, více peněz, hezčí auto, cokoliv Vás napadne.