Tento článek bych rád věnoval samotnému jídelníčku na míru, ačkoliv stejnojmenná sekce obsahuje informací více než dost.

Prvním krokem k objednání je vyplnění on-line formuláře, nacházející se v záložce Objednat jídelníček. Tento formulář je celkem rozsáhlý a není se čemu divit. Chceme-li „uvařit“ jídelníček někomu přesně na míru, potřebujeme získat co nejvíce přesných informací. Ze všech těchto informací si o Vás následně dokážu vytvořit obrázek, jakým způsobem se přibližně nyní stravujete a hýbete, a co by bylo vhodné v tomto dosavadním režimu změnit tak, abych Vás nasměroval na správnou cestu k Vašemu cíli. Poskytnuté informace samozřejmě nejsou nikde zveřejňovány ani sdíleny.

Po analýze Vás kontaktuji s poznatky a návrhem, jakou cestou se vydat. Tyto podklady mám připravené do druhého dne a mohu Vám je odprezentovat osobně (v dojezdové vzdálenosti), po telefonu, přes webovou aplikaci či je jednoduše shrnout do mailu. V případě, že bych potřeboval další dodatečné informace, ptám se. Opět to platí i obráceně, klientům jsem k dispozici 24/7 a na dotazy se snažím reagovat obratem. Žádný dotaz není hloupý.

Po konzultaci vypracuji jídelníček. Mým osobním cílem jsou tři dny od konzultace, poté zasílám. Tím má práce však nekončí, jak je uvedeno výše, pro případné dotazy jsem stále k dispozici.

Jídelníček je zpracován jednoduchou formou, ke každému chodu je připraveno min. 10 verzí jídel, mezi kterými je možno si vybrat, případně si je ještě upravit k obrazu svému. Žádné plýtvání surovinami. Nemusí se jednat o dlouhé vyvařování, příprava pěti jídel na celý den může zabrat do pár desítek minut. Pokud máte ale chuť, můžete si zahrát na MasterChefa a obětovat přípravě více času, lépe to vypadá i na fotkách, za každou takovou budu jedině rád 🙂 

V čemkoli se dá vyjít vstříc, tzn. pokud Vám něco nechutná, prostě to smažeme z jídelníčku, pokud byste rádi přidali do jídelníčku nějaký svůj vlastní recept, můžeme se na to podívat.

Některé potraviny v jídelníčku nenajdete, to ale neznamená, že jsou špatné. O svůj názor na rozdělování potravin na ty „dobré“ a „špatné“ se podělím v příštím článku.

Pokud Vás cokoliv zajímá, zanechte mi vzkaz v komentářích, mailu, FB nebo IG, budu jedině rád.

Na objednávkový formulář přejdete kliknutím zde

Děkuji za Vaši pozornost! EB